::
::
::
::
usługi informatyczne
bezprzewodowy Internet
sprzedaż komputerów
serwis

D

ostęp do szerokopasmowego Internetu to dostęp do źródła cennych informacji oraz kontakt ze światem praktycznie dla każdego. Oferujemy dostęp do Internetu drogą radiową od 2002 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenia wpływają na poprawę szybkości i niezawodności naszej usługi. Nasza sieć obejmuje zasięgiem miejscowość Rybno. Obecnie budowana jest w oparciu o technologię transmisji danych przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w paśmie 5GHz.

N

asza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm na terenie miejscowości Rybno. Zróżnicowana oferta spełni oczekiwania zarówno początkujących użytkowników internetu jak i tych, którzy korzystają z niego profesjonalnie. Staramy się dać Państwu jak najlepszą jakościowo usługę, za umiarkowaną cenę.

J

ako jedyni proponujemy Państwu umowę na 3 miesiące w atrakcyjnej cenie. Jeśli mają już Państwo dostęp do internetu, możemy zainstalować drugie łącze na 3 miesiące dla sprawdzenia i porównania.

S

tandardowo usługa instalowana jest dla jednego komputera. Istnieje możliwość dokupienia lub wykorzystania routera klienta, by zapewnić dostęp do interetu dla wielu urządzeń w Państwa mieszkaniu: komputer, tablet, telefon komórkowy, telewizor.

O

d 2019 roku oferujemy Państwu internet symetryczny. U wielu operatorów spatkacie się z różnymi prędkościami pobierania i wysyłania U nas to już przeszłość. Dzieki temu szybciej wyślecie maila z dużym załącznikiem, zdjęcia lub film.

© 2002-2019 by GralSYSTEM. All Rights Reserved.