::
::
::
::
usługi informatyczne
bezprzewodowy Internet
sprzedaż komputerów
serwis

D

ostęp do szerokopasmowego Internetu to dostęp do źródła cennych informacji oraz kontakt ze światem praktycznie dla każdego. Oferujemy dostęp do Internetu drogą radiową od 2002 roku. Zdobyte w tym czasie doświadczenia wpływają na poprawę szybkości i niezawodności naszej usługi. Nasza sieć obejmuje zasięgiem miejscowość Rybno. Obecnie budowana jest w oparciu o technologię transmisji danych przy wykorzystaniu urządzeń pracujących w paśmie 5GHz.

N

asza oferta skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm na terenie miejscowości Rybno. Oferta spełni oczekiwania zarówno początkujących użytkowników internetu jak i tych, którzy korzystają z niego profesjonalnie. Staramy się dać Państwu jak najlepszą jakościowo usługę, za umiarkowaną cenę.

J

ako jedyni proponujemy Państwu umowę na 3 miesiące w atrakcyjnej cenie. Jeśli mają już Państwo dostęp do internetu, możemy zainstalować drugie łącze na 3 miesiące dla sprawdzenia i porównania.

S

tandardowo usługa instalowana jest dla jednego komputera. Istnieje możliwość dokupienia lub wykorzystania routera klienta, by zapewnić dostęp do interetu dla wielu urządzeń w Państwa mieszkaniu: komputer, tablet, telefon komórkowy, telewizor.

O

d 2019 roku oferujemy Państwu internet symetryczny. U wielu operatorów spatkacie się z różnymi prędkościami pobierania i wysyłania U nas to już przeszłość. Dzieki temu szybciej wyślecie maila z dużym załącznikiem, zdjęcia lub film.

O

d 2020 roku oferujemy Państwu internet bez ograniczeń prędkości. Stosowane ograniczenia prędkość 4MB/s, 6MB/s, 8MB/s to już przeszłość. Jedynym ograniczeniem w naszej sieci jest stosowana technologia 5GHz i sprzęt do odbioru internetu po stronie klienta. Obecnie zainstalowany sprzęt zapewnia dostęp symetryczny do internetu na poziomie do 20MB/s. Jest to na chwilę obecną najszybszy, nielimitowany dostęp do internetu na terenie Rybna.

© 2002-2021 by GralSYSTEM. All Rights Reserved.