::
::
::
::
usługi informatyczne
bezprzewodowy Internet
sprzedaż komputerów
serwis

F

irma GRALSYSTEM prowadzi serwis sprzętu elektronicznego, komputerów, laptopów, drukarek, tabletów, telefonów komórkowych, nawigacji samochodowych, sprzętu RTV oraz różnego typu urządzeń elektronicznych.

N

aprawę poprzedza konserwacja i diagnostyka poszczególnych podzespołów. Klient otrzymuje bezpłatnie wycenę naprawy. Po akceptacji ceny przez klienta sprzęt jest naprawiany przeważnie w przeciągu od 2 do 7 dni. Podczas naprawy komputerów, jeśli zachodzi konieczność reinstalacji systemu operacyjnego, dane w nich zawarte są archiwizowane a na życzenie klienta odtwarzane po naprawie. Komputer sprawdzany jest na obecność wirusów. Na wymienione podzespoły udzielana jest 12 miesięczna gwarancja w przypadku fabrycznie nowych elementów, lub 6 miesięczna na elementy używane. Istnieje możliwość dojazdu do klienta za dodatkową opłatą po odbiór sprzętu do naprawy lub zwrot po wykonaniu usługi.

J

eśli naprawa jest ekonomicznie nieopłacalna istnieje możliwość wyceny sprzętu i skup przez GRALSYSTEM.

Z

achęcamy do skorzystania z usługi konserwacji sprzętu by przedłużyć bezawaryjną pracę komputera lub drukarki. Zmniejszy się wówczas ryzyko poważnej awarii i kosztownej naprawy sprzętu w najmniej oczekiwanym momencie.

J

eśli Państwa komputer wolno pracuje lub nie można na nim uruchomić ostatnio zakupionego programu lub gry, może to oznaczać, że trzeba będzie go przebudować, wymienić stare, nieefektywne podzespoły i zamienić je na nowe, przeinstalować system operacyjny lub odwirusować komputer. Wszystkie powyższe czynności firma GRALSYSTEM wykona szybko i profesjonalnie.

© 2002-2021 by GralSYSTEM. All Rights Reserved.